Scattered Clouds

22°C

Kołobrzeg

14 sierpnia 2022    |    Imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz
14 sierpnia 2022    
    Imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

ferie,gmina,kołobrzegDzieci, które odpoczywają od szkolnych obowiązków nie mogą narzekać na nudę, a organizatorzy atrakcji na frekwencję. Przed nami jeszcze tydzień wolnego.


Każdy dzień wypełniają inne zajęcia. Dzieci mogą uczestniczyć w zorganizowanych wyjazdach na basen w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym "Helios" w Ustroniu Morskim, z którego korzystają bez ograniczeń czasowych, na lodowisko Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu, seanse filmowe w kinie "Senator" w Dźwirzynie, spektakle teatralne oraz zajęcia sportowe w GOSTiR w Dźwirzynie.

Mali artyści i pasjonaci gier towarzyskich oraz zespołowych chętnie odwiedzają świetlice wiejskie. Szczególnym oblężeniem cieszy się ta w Niekaninie, która regularną pracę rozpoczęła właśnie od tegorocznych ferii. W wycieczkach autokarowych każdego dnia uczestniczy ok. 170 dzieci, pod opieką wychowawców. Pomimo braku śniegu, humory dopisują, a siły do kolejnych zmagań edukacyjnych rosną. Zimowa przerwa potrwa jeszcze tydzień i podobno ma nadejść zima...

 

ferie,gmina,kołobrzeg

ferie,gmina,kołobrzeg

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama