Broken Clouds

16°C

Kołobrzeg

2 lipca 2022    |    Imieniny: Jagoda, Urban, Otton
2 lipca 2022    
    Imieniny: Jagoda, Urban, Otton

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

gmina,konkursMiłość ogarnia nas czy tego chcemy czy nie. Przepełnia nadzieją zieloną jak las, ogrzewa i maluje niczym promienie letniego słońca na skórze.


Bicie bliskiego serca koi, jak szum morza – łagodny i cierpliwy. Odnajdujemy ją w każdym podmuchu wiatru we włosach, wypełnia przestrzeń jak krajobraz najpiękniejszą widokówkę. Słowa… nie mają znaczenia. Obrazy dźwięczą same, zapadają w pamięci, uskrzydlają i szybują w wyobraźni jak mewa niesiona bryzą aż po złote pola, rzeki, horyzont. Jak nie kochać? – trudno powiedzieć. Jeśli zaś kochać – to zawsze z szeroko otwartymi oczami, tak by nie umknęła żadna chwila, żaden widok. Dla każdego, kto przeżył wyjątkowe chwile w naszym pięknym regionie i uwiecznił je w formie zdjęcia oraz dla wszystkich, których urzekły i ujęły za serce jego walory przygotowaliśmy konkurs fotograficzny. Na facebookowym profilu Gminy Kołobrzeg możecie zamieszczać wyjątkowe zdjęcia – zakochanych w sobie w Gminie Kołobrzeg i najromantyczniejsze lub wyjątkowe miejsca czy chwile,  które udało Wam się uchwycić w obiektywie. Wśród zdjęć główną nagrodę otrzyma to, które polubi najwięcej internautów. Jego autor otrzyma zaproszenie na klimatyczną kolację dla dwojga, dokładnie w dniu święta zakochanych, 14 lutego, do restauracji Messa w Dźwirzynie. Apetyczny wieczór czeka również na osobę wylosowaną spośród głosujących. Zakochaliście się w Gminie Kołobrzeg? Jeśli tak, to pokażcie nam jak wygląda miłość.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama