Overcast Clouds

19°C

Kołobrzeg

28 czerwca 2022    |    Imieniny: Florentyna, Leon, Ireneusz
28 czerwca 2022    
    Imieniny: Florentyna, Leon, Ireneusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

kądzielno,wiatrakiMieszkańcy gminy Kołobrzeg nie chcą wiatraków. Nie zostawiają suchej nitki na wójcie Kowalskim. Liczą, że obecny wójt zablokuje inwestycję w Kądzielnie.


Stowarzyszenie "Kądzielno" zebrało około 150 podpisów mieszkańców, którzy sprzeciwiają się budowie wiatraków w ich miejscowości, jak mówią, 700 metrów od ich domostw. Mają ogromne pretensje do poprzedniego wójta, który, jak przypominają, lekceważył ich i zachęcał do budowy wiatraków. Po ostatniej rozprawie administracyjnej, decyzję musi podjąć nowy wójt gminy Kołobrzeg. Członkowie stowarzyszenia "Kądzielno" liczą, że wójt poprze ich stanowisko i poprze działania mające na celu ochronić ich wieś przed zniszczeniem. Mieszkańcy Kądzielna zaapelowali o pomoc do mieszkańców Kołobrzegu. Na spotkaniu był obecny zastępca prezydenta miasta - Jacek Woźniak, który poinformował, że miasto Kołobrzeg również jest przeciwko budowie wiatraków w tej miejscowości.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama