Light rain

8°C

Kołobrzeg

28 maja 2022    |    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
28 maja 2022    
    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


tłusty,czwartek,rościęcinoChrusty, pączki i pączusie, a także inne słodkości zagościły na stole w świetlicy wiejskiej w Rościęcinie. Dziś Tłusty Czwartek - tradycji musiało stać się zadość.


Mieszkańcy Rościęcina sami smażyli pączki według tradycyjnej receptury. W kuchni pomagał im także wójt Włodzimierz Popiołek. Następnie, wszystko dekorowały u lukrowały dzieci. Na szczęście, dziś kalorii nikt nie liczył i pączki oraz chrusty bardzo szybko znikały z talerzy. Nie zabrakło również konkursów w jedzeniu pączków. Było dużo zabawy i obietnic, że jutro odchudzanie czas zacząć...

 

tłusty,czwartek,rościęcino

tłusty,czwartek,rościęcino

tłusty,czwartek,rościęcino

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama