menu
Ogłoszenia ***  Kursy Kosmetyczne  (Edukacja)  ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  *** 

Gmina Kołobrzeg na targach we Wrocławiu

targi,gmina,kołobrzegPrzełom lutego i marca dla branży turystycznej oznacza rokrocznie jedno – Międzynarodowe Targi Turystyczne we Wrocławiu - obecność obowiązkowa.


Halę Stulecia w stolicy Dolnego Śląska wypełniło ponad 130 wystawców krajowych i zagranicznych. Wśród nich nie zabrakło samorządów, organizacji turystycznych, biur podróży, stowarzyszeń krajoznawczych, firm branży turystycznej, hoteli, ośrodków oraz grup artystycznych i kulturalnych. Nie zabrakło oczywiście ekspozycji gminy Kołobrzeg oraz gminy Ustronie Morskie, w ramach której promowano szeroką ofertę turystyczną, walory takie jak baza noclegowa, gastronomiczna i sportowa. Pełnej gamie publikacji towarzyszyły atrakcyjne gminne upominki dla zwiedzających. Na stoisku gminy, zaprezentowało się kilkadziesiąt podmiotów branżowych naszego regionu, głównie miejscowości nadmorskich – Dźwirzyna i Grzybowa. Szczególnym zainteresowaniem odwiedzających cieszyły się szlaki turystyczne oraz ścieżki rowerowe oraz baza aktywnego wypoczynku. Poszukiwacze idealnego miejsca letniego wypoczynku zapoznawali się również z walorami naturalnymi, bazą SPA, ale i ofertą pobytów grupowych a nawet kolonijnych.

Całą imprezę targową, w ciągu trzech dni odwiedziło kilkanaście tysięcy odwiedzających.

 

targi,gmina,kołobrzeg

targi,gmina,kołobrzeg
Artykuł powstał we współpracy z Gminą Kołobrzeg

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.