Overcast Clouds

18°C

Kołobrzeg

6 października 2022    |    Imieniny: Mirella, Marek, Sergiusz
6 października 2022    
    Imieniny: Mirella, Marek, Sergiusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

popiołek,gmina,kołobrzegAnna Mieczkowska, członek Zarządu Województwa, podpisała z wójtem gminy Kołobrzeg umowę na budowę siłowni zewnętrznej w Dźwirzynie.


Całkowity koszt tej inwestycji to niemal 140 tys. zł. Pozyskane w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 dofinansowanie wynosi ponad 92 tys. zł.  Zadanie do końca marca zrealizuje warszawska spółka "Bodys". Prace już się rozpoczęły, a po ich zakończeniu, zwolennicy aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu będą mieli do dyspozycji nową i atrakcyjną ścieżkę zdrowia z 15 urządzeniami do ćwiczeń różnych partii mięśni. Siłownia, umiejscowiona wśród sosnowego lasku nadmorskiego, będzie miała dodatkowo wyjątkowy walor leczniczy ze względu na korzystny mikroklimat, szczególnie dla astmatyków i osób ze schorzeniami dróg oddechowych oraz alergików.

 

popiołek,gmina,kołobrzeg
Artykuł powstał we współpracy z Gminą Kołobrzeg

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama