menu
Ogłoszenia ***  Pracownik Produkcji  (Dam Pracę)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  ***  Malarz budowlany praca w Niemczech  (Dam Pracę)  *** 

Bejnarowicz zastępcą wójta

bejnarowicz,kołobrzegMaciej Bejnarowicz został zastępcą wójta gminy Kołobrzeg. Funkcję tę do niedawna pełniła Krystyna Mikołajczak. Odwołał ją Włodzimierz Popiołek.


Bejnarowicz pełnił funkcję doradcy wójta. Jak mówi Włodzimierz Popiołek, miał duży komfort pracy. Od teraz bowiem jego decyzje będą pociągały za sobą pełną odpowiedzialność. Wójt doceniając fachowość doradcy i jego wkład pracy w funkcjonowanie Urzędu Gminy, postanowił powołać go na swojego zastępcę.

Zastępca wójta ma 41 lat. Wykształcenie zdobył w Instytucie Politologii i Nauk Społecznych Uniwersytetu Szczecińskiego, specjalność  socjologia i psychologia kompetencji społecznych. Jest także absolwentem Instytutu Psychologii Uniwersytetu Szczecińskiego, specjalność kształtowanie zachowań społecznych. Studia podyplomowe ukończył w zakresie administracji w Unii Europejskiej w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu.

 

bejnarowicz,kołobrzeg

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.