menu
Ogłoszenia ***  Pracownik Produkcji  (Dam Pracę)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  ***  Malarz budowlany praca w Niemczech  (Dam Pracę)  *** 

Cyklon przewrócił drzewo na tory

cyklon,karcinoKilka minut po odjeździe szynobusu ze stacji Karcino, na tory przewróciło się duże drzewo. Do pomocy w  udrożnieniu szlaku wezwano strażaków.


Północno-zachodni wiatr zwiększa swoją prędkość i zaczyna przewracać drzewa. W tej chwili jego prędkość osiąga ok. 70 km/h. To podmuchy cyklonu Stefan, który przemieszcza się nad środkowym Bałtykiem. Prace w Karcinie zakończyli już strażacy. Tam drzewo przewróciło się na tory i zablokowało ruch szynobusów. W akcji brali udział strażacy z OSP Karcino i z Kołobrzegu. Przed godziną 9, drzewo przewróciło się także w gminie Siemyśl. Do usunięcia wiatrołomu wysłano strażaków z tamtejszej OSP.

Fot. Przemek Siudaczyński

 

cyklon,karcino

cyklon,karcino

cyklon,karcino

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.