Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Wielki konar dębu spadł na drogęPonad 100-letni dąb stracił wielki konar. Do zdarzenia doszło w miejscowości Drozdowo w gminie Rymań przy tamtejszej szkole. Dobrze, że obecnie nie trwa rok szkolny.


Trudno jednoznacznie powiedzieć, co było przyczyną zdarzenia. Konar z hukiem spadł na ulicę, niszcząc część płotu szkoły. Na miejscu pojawili się pracownicy Zarządu Dróg Powiatowych, aby zabezpieczyć oderwany konar. Drzewo jest pomnikiem przyrody i działanie wokół niego jest obostrzone wieloma przepisami. Mieszkańcy martwią się o swoje bezpieczeństwo. Według nich, drzewo jest chore.

Wielki konar dębu spadł na drogę
Wielki konar dębu spadł na drogę
Wielki konar dębu spadł na drogę
Wielki konar dębu spadł na drogę

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama