Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 maja 2024    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2024    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Świetna zabawa w gminie RymańNiestety, także w gminie Rymań obchody święta plonów były przerywane przez opady deszczu. Rolnicy jednak nie narzekali, wręcz cieszyli się, że pada deszcz.


Tradycyjnie, wójt Mirosław Terlecki wraz ze starostą i starościną dożynek, rozdali mieszkańcom kawałki chleba wypieczonego z tegorocznego ziarna. Do tańca przygrywały kapele ludowe, a przedstawiciele poszczególnych sołectw wzięli udział w zawodach pt. "Sprytny chłop". Ponadto, państwo Ewa i Wiesław Korbal, prowadzący gospodarstwo rolne w Dębicy, otrzymali nagrodę za zajęcie 3 miejsca w konkursie na bezpieczne gospodarstwo rolne.

Świetna zabawa w gminie Rymań
Świetna zabawa w gminie Rymań
Świetna zabawa w gminie Rymań
Świetna zabawa w gminie Rymań
Świetna zabawa w gminie Rymań
Świetna zabawa w gminie Rymań
Świetna zabawa w gminie Rymań

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama