Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Roczna KIA nadaje się do kasacjiDo groźnie wyglądającego zdarzenia doszło za Rymaniem przy skręcie na Jezioro Popiel. Kierowca osobówki wyprzedzał ciężarówkę, która w tym samym momencie skręcała...


Sytuacja znana z wielu innych miejsc. Kierowca auta marki KIA jechał za ciężarówką od strony Rymania. Przy zjeździe na Jezioro Popiel postanowił ją wyprzedzić. Jak twierdzi, kierujący ciągnikiem siodłowym nie włączył kierunkowskazu, czemu zaprzecza kierowca ciężarówki. Te kwestie będzie musiała wyjaśnić Policja. KIA zajechała drogę ciągnikowi, doszło do zderzenia, w wyniku którego auto osobowe wylądowało w rowie. Pasażerka trafiła do szpitala. Droga krajowa nr 6 nie będzie nieprzejezdna jeszcze ok. 30 minut.

Roczna KIA nadaje się do kasacji
Roczna KIA nadaje się do kasacji
Roczna KIA nadaje się do kasacji
Roczna KIA nadaje się do kasacji

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama