Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Nocny pożar w Drozdowie [video]To kolejna akcja strażaków w okresie świąteczno-noworocznym na terenie powiatu kołobrzeskiego. Tym razem ogień pojawił się w jednym z pomieszczeń budynku w miejscowości Drozdowo.


Pożar wybuchł w pomieszczeniach gospodarczych. Na miejsce pojawili się strażacy ochotnicy, a dołączyli do nich strażacy z JRG w Kołobrzegu. Na miejscu pojawili się również ratownicy Pogotowia Ratunkowego. Jedna z osób zatruła się dymem, ale odmówiła przewiezienia do szpitala.

To kolejny pożar w naszym powiecie. Tym razem, na szczęście, nikomu nic się nie stało. Przypomnijmy, w Wigilię w pożarze w Kołobrzegu zginęła kobieta, a jedna osoba trafiła do szpitala.
Nocny pożar w Drozdowie [video]

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama