Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

22 lutego 2024    |    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
22 lutego 2024    
    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Uderzył w drzewo w DębicyW miejscowości Dębica, na prostym odcinku drogi kierujący autem marki Renault zjechał na przeciwległy pas ruchu, i uderzył w przydrożne drzewo.


Samochodem jechały dwie osoby. Kierowca w wyniku uderzenia został zakleszczony. Zespół ratownictwa medycznego nie mógł wydostać mężczyzny i potrzebna była interwencja strażaków. Przy pomocy sprzętu hydraulicznego wyważono drzwi oraz uwolniono nogi kierowcy, który z pasażerką został przewieziony do Regionalnego Szpitala w Kołobrzegu. Na miejscu udział w akcji brał zastęp z JRG Kołobrzeg, OSP Gościno i OSP Wartkowo.

Uderzył w drzewo w Dębicy
Uderzył w drzewo w Dębicy
Uderzył w drzewo w Dębicy
Uderzył w drzewo w Dębicy

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama