Broken Clouds

-1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Manewry "Dębica 2016"W lasach w okolicy Dębicy miały miejsce manewry pożarnicze pod kryptonimem "Dębica 2016". W ćwiczeniach brały udział wszystkie jednostki włączone do Krajowego Systemu Ratwoniczo-Gaśniczego powiatu kołobrzeskiego oraz służby leśne Nadleśnictwa Gościno i PSP Kołobrzeg.


Głównym założeniem było ugaszenie pożaru lasu oraz zaopatrzenie wodne z naturalnego jeziorka i zbudowanie magistrali wodnej z węży W-110. Manewry zakończyły się powodzeniem. Okazało się, że sprzęt jaki został przewidziany do ćwiczeń jest wydatny do długotrwałego pobierania i podawania wody magistralami zasilającymi o długości ponad jednego kilometra. Przy okazji, strażacy oraz leśnicy sprawdzili zdolności swoje oraz sprzętowe przy pozorowanym pożarze lasu.

Manewry "Dębica 2016"
Manewry "Dębica 2016"
Manewry "Dębica 2016"
Manewry "Dębica 2016"
Manewry "Dębica 2016"

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama