Broken Clouds

-1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Gmina Rymań czyta dzieciomPrzy Gminnej Bibliotece Publicznej im. Profesora Władysława Panasa w Rymaniu w przygotowanej specjalnie scenerii, przy sprzyjającej aurze pogodowej, odbyło się czytanie bajek, wierszy i legend dla dzieci.


Wszyscy czytający wykazali się dużym talentem recytatorskim, a nawet aktorskim. W świat literacki wprowadzali zasłuchanych czytelników między innymi: radni, nauczyciele Zespołu Szkół Publicznych w Rymaniu z dyrektorem na czele, sołtys Rymania, pracownicy Urzędu Gminy Rymań wraz z wójtem, gminny komendant OSP, członkowie Klubu Seniora „Pod Aniołami”, pracownicy Fundacji Słoneczko, pracownicy i miłośnicy Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznej w Gościnie (w ramach akcji – Objazdowy Bibliotekarz) oraz wiele innych osób.

Zaprzyjaźniony z biblioteką funkcjonariusz policji oprócz zaprezentowania swojego talentu recytatorskiego, zapoznał dzieci z urządzeniami znajdującymi się w radiowozie policyjnym, zwrócił także uwagę na bezpieczne poruszanie się na drogach publicznych, szczególnie podczas zbliżających się wakacji.  

Ponadto za symboliczny grosz można było nabyć dowolną książkę lub maskotkę. Książki na kiermasz gromadzone były przez dłuższy okres czasu przez sympatyków biblioteki. Słodki poczęstunek zapewnili wierni czytelnicy dostarczając pyszne ciasta i truskawki. Wiele innych smakołyków zakupionych zostało ze środków budżetu Gminy Rymań.

Gmina Rymań czyta dzieciom
Gmina Rymań czyta dzieciom

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama