Broken Clouds

-1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Gminne Zawody Pożarnicze w RymaniuDeszczowa aura towarzyszyła tegorocznym Gminnym Zawodom Sportowo - Pożarniczym. Zawody rozegrane zostały 25 czerwca o godzinie 17:30 na boisku sportowym w Rymaniu.


Do rywalizacji stanęły cztery drużyny seniorów z OSP Gorawino, Rymań, Drozdowo oraz Starnin. Swoje umiejętności zaprezentowała też jedyna drużyna MDP z Rymania. Deszczowa pogoda nie sprzyjała w uzyskaniu dobrych czasów w sztafecie oraz bojówce, które to jak na możliwości jednostek z terenu gminy były słabe.

Zawody otworzył prezes Powiatowy OSP - druh Jerzy Bartnik, który przyjął meldunek od komendanta gminnego OSP - druha Roberta Piskorza. Po podliczeniu czasów doszło do sytuacji, w której pierwsze miejsce zajęły dwie drużyny: OSP Rymań oraz OSP Drozdowo, które uzyskały czasy 114 sekund. Drugie miejsce z czasem 129 sekund zajęło OSP Gorawino, trzeci był Starnin z wynikiem 140 sekund.

Na zakończenie zawodów dowódcy drużyn odebrali pamiątkowe dyplomy oraz drobny sprzęt ratowniczo gaśniczy ufundowany przez Gminę Rymań. Wręczono również odznaczenia druhom. Wśród nich znaleźli się młodzi strażacy z OSP Gorawino: Maciej oraz Grzegorz Wojewódzcy, którzy odznaczeni zostali Złotymi Odznakami MDP.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama