Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Dwie osoby zginęły w RzesznikowieWypadek na drodze krajowej nr 6 w miejscowości Rzesznikowo. Doszło tam do czołowego zderzenia pojazdów marki Dacia i Volkswagen.


Dwie kobiety poniosły śmierć na miejscu, a dwie zostały odwiezione do szpitala, w tym jedna jest w stanie bardzo ciężkim. Na krajowej szóstce są utrudnienia w ruchu. W chwili obecnej Policja ustala przebieg zdarzenia, gdyż nie ma świadków. Być może uda się zdobyć jakieś informacje od kierowcy Dacii.

Sprostowanie:
Pisząc o śmierci trzeciej osoby w szpitalu, podaliśmy informację, która nie miała miejsca. W zdarzeniu zginęły dwie osoby.

Dwie osoby zginęły w Rzesznikowie
Dwie osoby zginęły w Rzesznikowie
Dwie osoby zginęły w Rzesznikowie
Dwie osoby zginęły w Rzesznikowie

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama