Light Snow

-2°C

Kołobrzeg

6 grudnia 2023    |    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna
6 grudnia 2023    
    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Nie miał pozwolenia na złom

Zezłomowane dwa smarty, BMW i motocykl wwiózł do kraju 38-letni Polak, kierujący ciężarowym mercedesem. Ciężarówkę funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Kołobrzegu zatrzymali do kontroli drogowej na krajowej 6 w rejonie Rzesznikowa. Mężczyzna przedstawił dokumenty zakupu w Stanach Zjednoczonych złomu samochodowego oraz faktury potwierdzające uiszczenie cła. W wyniku konsultacji z Wojewódzkim Inspektorem Ochrony Środowiska funkcjonariusze ustalono, że przewożone pojazdy stanowią odpad i z tego powodu zostały zabezpieczone na terenie Straży Granicznej.

Dalsze postępowanie w tej sprawie prowadzi Straż Graniczna w Kołobrzegu. Wwóz wbrew przepisom odpadów z zagranicy zagrożony jest karą od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama