Overcast Clouds

4°C

Kołobrzeg

22 kwietnia 2024    |    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz
22 kwietnia 2024    
    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Kierowcy nie mieli szans dzisiejszego ranka. Jechali wolno i ostrożnie, ale lód na łuku drogi powodował, że pojazdy po prostu były nie do opanowania.


Najpierw czarna honda obtarła się na zakręcie z Volkswagenem Busem. W konsekwencji kierowca busa stracił panowanie nad kierownicą i zjechał do rowu. Nie minęło 10 minut, gdy na drodze pojawił się opel i skoda. Świadkowie mówią, że pojazdy poruszały się powoli. Jednak na zakręcie i one nie miały szans. Pojazdy się zderzyły , a jedne z pojazdów zjechał do pobliskiego rowu.

Z obu zdarzeń pasażerowie samochodów wyszli bez szwanku. Policja jednak prosi o rozwagę. W wielu miejscach droga jest czarna, ale w miejscach zacienionych pozostała warstwa śniegu i lodu, jest po prostu "szklanka". Jak widać, na takiej nawierzchni i na zakręcie kierowcy są bez szans.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama