Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

25 czerwca 2024    |    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
25 czerwca 2024    
    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Przebudowa drogi z Gorawina do drogi krajowej nr 6 nabiera rozpędu. Obecnie trwa wycinka drzew pod poszerzenie jezdni. Z trasy zniknie ich 230.


Wykonawcą robót jest  konsorcjum firm:  "POL-DRÓG Człuchów" Sp. z o.o. oraz "POL-DRÓG Białogard". Koszt inwestycji nieco przekracza 5 milionów złotych. Niemal połowę kwoty pochodzi z programu budowy "schetynówek". Resztę dołożył powiat kołobrzeski, przy udziale 100 tysięcy złotych z Gminy Rymań i 5 tysięcy złotych z Gminy Siemyśl. Inwestycja ma poprawić bezpieczeństwo na drodze i zwiększyć komfort jazdy. Dochodzi na niej często do tragicznych wypadków. Droga zostanie wyprofilowana, ale konsekwencją tego jest wielka wycinka drzew.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama