Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

21 kwietnia 2024    |    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
21 kwietnia 2024    
    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Rada Gminy Rymań obradowała dziś w trybie pilnym. W porządku obrad był tylko 1 projekt uchwały o zmianie planu odnowy Rymania.


Radni bez zbędnej dyskusji przyjęli projekt wójta gminy o zmianach w uchwale o "Planie odnowy miejscowości Rymań". Było to de facto głosowanie o charakterze formalnym. Nie obyło się jednak bez dyskusji w ramach Trybuny Obywatelskiej. Tu najwięcej emocji budziły kwestie związane ze stanem dróg gruntowych. Sołtysi przekazywali informacje, żeby w związku z nadchodząca wiosną jak najszybciej przekazywać szlakę, która można by naprawiać drogi. - Dajcie szlakę, mieszkańcy sami sobie z tym poradzą - padały argumenty z sali.

Wójt - Mirosław Terlecki - notował postulaty sołtysów, ale apelował o pewną powściągliwość. - Zaczekajmy aż ziemia całkowicie odtaje, wtedy sprawdzimy stan dróg i zadecydujemy, które w jakim zakresie i kolejności będą remontowane. Będzie równiarka, która poprawi stan dróg, ale nie spodziewajmy się, że zaraz tam pojawi się asfalt. Budżet jest, jaki jest, i nasze mozliwości w tej kwestii są ograniczone.

Wójt obiecał także zająć się lokalizacją wiat przystankowych, które czekają na montaż.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama