Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

25 czerwca 2024    |    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
25 czerwca 2024    
    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

rymań droga

Dziś odbyło się kolejne spotkanie z przedstawicielami inwestora i wykonawcy drogi S6, tym razem na odcinku węzeł „Kiełpino” - węzeł „Kołobrzeg Zachód”, etapu wykonywanego przez firmę Pol-Aqua. - Uzgodnienia są pokłosiem wcześniejszych umów, natomiast nie wyczerpują wszystkich napraw, które w naszej ocenie, są konieczne do przeprowadzenia po budowie S6. Zdarzało się bowiem tak, że ciężki sprzęt poruszał się drogami, które nie były wskazane w porozumieniu. Natomiast dzisiejsze ustalenia są takie, że do końca września firma naprawi pobocze drogi Jarkowo - Kinowo, chodnik w Jarkowie oraz w ramach działań rekompensacyjnych dokona naprawy gminnych dróg gruntowych, wskazanych przez wójta gminy Rymań Mirosława Terleckiego. Ponadto firma postara się także zabezpieczyć materiały budowlane na przeprowadzenie kolejnego etapu budowy drogi w Jarkowie - mówi starosta Tomasz Tamborski.

rymań droga

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama