Overcast Clouds

17°C

Kołobrzeg

10 czerwca 2023    |    Imieniny: Bogumił, Małgorzata, Edgar
10 czerwca 2023    
    Imieniny: Bogumił, Małgorzata, Edgar

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

200 metrów od Rymania doszło po godzinie 6 do pożaru kabiny ogromnego dźwigu. Kierowca zdążył zabrać podstawowe rzeczy i się ewakuował.


Informację otrzymaliśmy od naszego Czytelnika, który również przesłał nam zdjęcie płonącej maszyny, która gasili już strażacy. O akcji została powiadomiona policja, która wezwała strażaków. Do akcji ruszyli ochotnicy z Rymania, przyjechali również strażacy z Kołobrzegu. Kierowcy zabrakło około 200 metrów, żeby wjechać do Rymania.

Wstępnie ustalono, że przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej w kabinie pojazdu. Pożarem został objęty również układ paliwowy dźwigu.

Fot. Czytelnik, PSP Kołobrzeg

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama