Clear Sky

17°C

Kołobrzeg

31 maja 2023    |    Imieniny: Aniela, Petronela, Kamila
31 maja 2023    
    Imieniny: Aniela, Petronela, Kamila

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

pożar rymań

Strażacy walczą z pożarem budynku gospodarczego na wysokości miejscowości Płonino, ok. 1 km od skrzyżowania drogi powiatowej Rościęcino-Rymań z dawną drogą krajową nr 6. Ogień trawi cały budynek. Na miejscu są strażacy z Kołobrzegu i okoliczni ochotnicy (łącznie 8 zastępów). Jedna osoba została poszkodowana - pomocy udzielają jej ratownicy Pogotowia Ratunkowego. Woda ciągnięta jest ze stawku w Rzesznikowie. W tej chwili w drodze jest cysterna ze Straży Pożarnej w Świdwinie. Droga powiatowa jest zamknięta. Policja przygotowała objazdy.pożar rymań
pożar rymań
pożar rymań
pożar rymań
pożar rymań
pożar rymań
pożar rymań
pożar rymań
pożar rymań

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama