Overcast Clouds

4°C

Kołobrzeg

22 kwietnia 2024    |    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz
22 kwietnia 2024    
    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Dwóch młodych mieszkańców Rymania i Gościna nie miało szans, gdy nad ranem z nieznanych przyczyn uderzyło w drzewo. Zginęli na miejscu, z auta niemal nic nie zostało.


Do wypadku doszło po godzinie 3 nad ranem w miejscowości Dębica na drodze krajowej nr 6. Opel Vectra zjechał z drogi i uderzył z ogromną siłą w drzewo. Kierowca i pasażer w wieku 26 lat zginęli w wyniku odniesionych obrażeń. Nie mieli najmniejszych szans, a ich samochód rozpadł się na części. To wskazuje, że jechali z dużą prędkością, ale co do przyczyn tej tragedii będzie musiała wypowiedzieć się policja.

Już 5 osób zginęło w ciągu ostatnich dwóch tygodniach na drogach powiatu kołobrzeskiego. Mamy niezwykle tragiczną przygrywkę do nadchodzącego sezonu, który na kołobrzeskich drogach do najbezpieczniejszych nie należy ze względu na stan dróg i natężenie ruchu. Nie bez znaczenia jest tu także czynnik ludzki, dlatego ratownicy apelują o zdjęcie nogi z gazu.

Fot. Straż Pożarna Kołobrzeg

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama