Clear Sky

14°C

Kołobrzeg

6 czerwca 2023    |    Imieniny: Dominika, Laura, Norbert
6 czerwca 2023    
    Imieniny: Dominika, Laura, Norbert

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

strzelanina rymań orlen policja

Do zdarzenia doszło dziś w nocy na stacji benzynowej Orlen w Rymaniu. Na chwilę obecną udało się ustalić, że z niewiadomych przyczyn 37 - letnia kobieta kierująca pojazdem marki BMW cofnęła a następnie dodając gazu wjechała z całym impetem na teren sklepu. Następnie wycofała i zaczęła uciekać. Na miejscu byli już wcześniej wezwani policjanci, którzy oddali kilka strzałów w kierunku pojazdu. Oraz próbowali wybić szybę aby dostać się do pojazdu. Kierująca rozpoczęła ucieczkę. Kierująca była trzeźwa, została jej pobrana krew do badań. Świadkowie twierdzą, że kobieta już wcześniej zachowywała się irracjonalnie. Gdy tylko ustalimy więcej szczegółów umieścimy je w tym miejscu.

Aktualizacja, oficjalny komunikat policji w sprawie zdarzenia :

Obecnie wyjaśniamy przyczyny zachowania kobiety, która autem zdemolowała stację paliw. Stwarzając tym samym realne zagrożenie dla przebywających tam osòb. W trakcie interwencji policjanci wykorzystali broń palna i oddali kilka strzałów do uciekającego auta. Kobieta została pòźniej zatrzymana. Nikt podczas tego zdarzenia nie ucierpiał. Kobieta trzeźwa, została jej pobrana krew do badań.

 

Wideo pochodzi z portalu FB Stoją Stargard.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama