Broken Clouds

10°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

ryman policja kołobrzeg wypadek instrybutor

O sprawie pisaliśmy tutaj "przeczytaj". 37 - latki, która staranowała wejście do stacji benzynowej Orlen w Rymaniu, nikt nie zatrzymywał gdy odjechała ze stacji. Z Rymania, kobieta starą drogą dk6 dojechała aż do Koszalina i tam sama oddała się w ręce policji na komisariacie. W Koszalinie zabezpieczono też pojazd do badań kryminalistycznych. Technicy policyjni pracowali w nocy na stacji zabezpieczając ślady. W tej chwili trwa porządkowanie stacji. Szacowane są też straty w mieniu i towarze.

Policjanci, którzy brali udział w zdarzeniu nie ruszyli za kobieta w pościg, zostali na miejscu sprawdzić czy nikt w sklepie nie został ranny i niezwłocznie poinformowali dyżurnego o zdarzeniu. Na trasę wysłano wolne radiowozy, ale w tym czasie kobieta zdążyła dojechać do Koszalina.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama