Few Clouds

12°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

terlecki kołobrzeg

Wójt gminy Rymań - Mirosław Terlecki, był gościem audycji "Studio Reduta" na antenie Radia Kołobrzeg. Rozmawialiśmy z nim o ostatnich wydarzeniach na stacji paliw w Rymaniu, gdzie doszło do słynnej akcji przy instrybutorze (zobacz). Instrybutor stał się słowem roku. Dyskutują o nim językoznawcy. Film ze strzelanki w Rymaniu obejrzały miliony internautów. Kolejne miliony widziały go w audycjach informacyjnych. Jak mówi Mirosław Terlecki, trwają rozmowy o postawieniu pomnika instrybutora, który przyciągałby kierowców na stację w Rymaniu. Trwają także rozmowy o tym, żeby ceny paliw na stacji rymańskiej była niższe. Również w Rymaniu są planowane zawody strzeleckie. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama