Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 maja 2024    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2024    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

wypadek policja jarkowo śmierć

W sobotę około godziny 14 doszło do tragicznego w skutkach wypadku w miejscowości Jarkowo w gminie Rymań. Kierowca ciągnika potrącił wracającą do domu rowerzystkę, mieszkającą w pobliskiej miejscowości. 55 - letnia kobieta w wyniku zdarzenia poniosła śmierć na miejscu. Ratownicy medyczni, którzy przyjechali z Rymania nie byli w stanie pomóc już kobiecie. Na miejsce zdarzenia udali się policjanci z ruchu drogowego oraz technicy policyjni, którzy zabezpieczają miejsce wypadku. W Jarkowie przy zdarzeniu pracuje też prokurator. Rzeczniczka kołobrzeskiej komendy potwierdziła nam jedynie, że mężczyzna kierujący traktorem był trzeźwy. Czy trzeźwa była kobieta, śledczy będą wiedzieli dopiero po sekcji zwłok.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama