Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

21 czerwca 2024    |    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz
21 czerwca 2024    
    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

wypadek policja kołobrzeg rymań straż pożarna

Około godziny 6 rano służby zostały zaalarmowane o zdarzeniu jakie miało miejsce w Skrzydłowie gm. Rymań. Wszystko działo się na drodze DW 112 dawnej DK 6, na miejscu okazało się że auto marki Audi zjechało na przeciwną stronę drogi zahaczyło o drzewa i ustawiło się na boku. W aucie znajdował się kierowca na szczęście nic mu się nie stało. Do zdarzenia zadysponowano kilka zastępów straży pożarnej z OSP Rymań, Gorawino, Drozdowo, oraz jednostkę z Kołobrzegu. Przybyły na miejsce ZRM przebadał kierowcę nie wymagał on hospitalizacji.  Policja wyjaśniała okoliczności zdarzenia. Pojazd po wyciągnięciu z dołu został odholowany przez pomoc drogową z Kołobrzegu.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama