Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

16 czerwca 2024    |    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
16 czerwca 2024    
    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W tym tygodniu to już 3 pojazd, w którym doszło do zadymienia pod maską i pożaru pojazdu. Dwa pierwsze zdarzenia miały miejsce w piątek i oba na drodze S6. Dziś zapalił się pojazd podczas jazdy w Rymaniu. Kierowca gdy tylko ujrzał dym wydostający się spod maski natychmiast zjechał i wezwał pomoc. Do zdarzenia wyjechały dwa zastępy z OSP Rymań i to ochotnicy ugasili pojazd, nie dopuszczając do większych zniszczeń i strat. Kierującemu Audi na szczęście nic się nie stało bo w porę zareagował.

Temperatury z dnia na dzień są coraz wyższe, synoptycy na najbliższy tydzień zapowiadają upały i nawet 30 stopni w cieniu. Duże upały mocno zagrażają silnikom samochodowym i całym układom chłodzenia. Przegrzany silnik może być przyczyną poważnych problemów i dużych strat, dlatego musisz wiedzieć, jak się przed tym zabezpieczyć. Przeczytaj.

Foto : OSP Rymań

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama