Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

wypadek drzewo policja OSP PSP STraż pożarna

Podczas mijającego weekendu zasypiających kierowców na S6 nie brakowało. Dziś około 1.40 kierujący pojazdem renault laguna w miejscowości Skrzydłowo zasnął za kierownicą, zjechał na przeciwległy pas ruchu przejechał kilkanaście metrów po sadzie i zakończył swoją podróż na drzewku owocowym. Na miejsce wypadku wysłano policję, zespół ratownictwa medycznego z Rymania oraz OSP Rymań, Gorawino i PSP. W wyniku zdarzenia 39 - letniemu kierowcy nic się nie stało, za to jego pasażerka doznała złamania kończyny górnej, Strażacy musieli użyć sprzętu hydraulicznego do uwolnienia pasażerki z pojazdu. Kobietę przewieziono do szpitala w Gryficach. Kierujący był trzeźwy. Poza uszkodzeniami auta i drzewka owocowego nie było więcej strat. Pojazd odholowano do Kołobrzegu. Policyjni technicy zakończyli już swoją pracę. Zdarzenie zakończy się prawdopodobnie mandatowo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama