Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 maja 2024    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2024    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

wyp[adek ryman drzewo kierowca bus policja zrm psp osp

Dzisiaj w godzinach porannych doszło do groźnie wyglądającego wypadku na drodze wojewódzkiej 112 (stara DK6) w miejscowości Leszczyn.  Mężczyzna jadący swoim pojazdem dostawczym, jak powiedział na miejscu ratownikom przysnął i gdy się przebudził na jakikolwiek manewr było już za późno. Wezwane na miejsce służby ratunkowe musiały wydostać kierowcę z pojazdu używając do tego specjalistycznego sprzętu do cięcia karoserii. Na miejscu działali strażacy z OSP Rymań oraz zastęp Państwowej Straży Pożarnej. Po wycięciu mężczyzny z pojazdu został on przekazany zespołowi ratownictwa medycznego, który po wstępnym opatrzeniu przewiózł go do kołobrzeskiego szpitala. Jak mówili nam ratownicy to cud, że mężczyźnie nic poważnego się nie stało. Występowały o poranku niewielkie utrudnienia w ruchu. Na miejscu pracuje jeszcze kołobrzeska policja.

 

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama