Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

21 kwietnia 2024    |    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
21 kwietnia 2024    
    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

kolizja cięzarówki wypadek policja straż pożarna

Klasycznie w tym miejscu doszło do wymuszenia pierwszeństwa na prawidłowo jadącym pojeździe ciężarowym. Wszystko działo się na skrzyżowaniu dróg starej (DK 6) obecnie 122 i 162. Ciężarówka, która wymusiła pierwszeństwo jechała od Świdwina do Kołobrzegu, uderzyła w bok jadącego prawidłowo drugiego pojazdu z Koszalina na Szczecin. Na szczęście zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję, nikomu z kierowców nic się nie stało. Na miejscu pracują policjanci ruchu drogowego z Kołobrzegu, zespół ratownictwa medycznego przebadał kierowców, nikt nie wymagał hospitalizacji. Zadysponowano też 3 zastępy strażaków w tym OSP Rymań, Gościno, Wartkowo oraz jeden z Kołobrzegu. Działania straży polegały na zabezpieczeniu wycieku płynów eksploatacyjnych. Do czasu usunięcia pojazdów ze skrzyżowania, ruch w kierunku Kołobrzegu prowadzony jest wahadłowo.

Fot. OSP Rymań

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama