Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

21 kwietnia 2024    |    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
21 kwietnia 2024    
    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Otwarcie stacji benzynowej na MOP Jarkowo coraz bliżej

Wybraliśmy się dziś na MOP Jarkowo, prace budowlane stacji benzynowej i restauracji po obu stronach drogi S6 są mocno zaawansowane.

Przypomnijmy : Stacja paliw ma zostać zbudowana w ciągu 18 miesięcy, a restauracja powinna być gotowa w ciągu 24 miesięcy. To oznacza, że otwarcie stacji paliw nastąpi w pierwszym kwartale 2022 roku. Dzierżawca przez 20 lat od daty odbioru nieruchomości będzie prowadził swoją działalność w zamian za stałą opłatę od przychodu. Dochody z dzierżawy MOP zasilą Krajowy Fundusz Drogowy.

Brak stacji paliw stanowi aktualnie kłopot dla kierowców pokonujących dłuższą trasę, którzy w przypadku konieczności tankowania musieli zjeżdżać z głównej drogi, najbliższe stacje były więc w Kołobrzegu lub Gryficach.  Jako, że jest to trasa prowadząca nad morze, konieczne było ogłoszenie przetargu na podjęcie takich inwestycji. Przetarg ten jak już informowaliśmy w zeszłym roku wygrała firma Orlen.


reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama