Overcast Clouds

-1°C

Kołobrzeg

29 listopada 2023    |    Imieniny: Błażej, Walter, Fryderyk
29 listopada 2023    
    Imieniny: Błażej, Walter, Fryderyk

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W czwartkową deszczową noc w miejscowości Leszczyn multivan uderzył w samochód ciężarowy. Kierowca osobówki zginął na miejscu. Kierowca TIR-a zasnął...


W miejscowości Leszczyn ostatni śmiertelny wypadek odnotowaliśmy w maju (przeczytaj). Teraz na tym odcinku drogi krajowej nr 6 znowu doszło do tragedii. Przyczyną wypadku było zaśnięcie kierowcy ciężarówki, który zjechał ze swojego pasa i uderzył w auto osobowe. 31-letni kierowca, mieszkaniec Ustki - zginął na miejscu. Ratownicy udzielili pomocy innym osobom poszkodowanym w wypadku. Jedna osoba została odwieziona do szpitala.

W tym miejscu w nocy panowały niezwykle trudne warunki atmosferyczne. Droga została na kilkadziesiąt minut zamknięta, potem wprowadzono ruch wahadłowy.


Fot. Straż Pożarna Kołobrzeg

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama