Overcast Clouds

4°C

Kołobrzeg

22 kwietnia 2024    |    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz
22 kwietnia 2024    
    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Nowy stadion sportowy w Rymaniu [foto]

W sobotę 4 czerwca 2022 roku w Rymaniu odbyło się uroczyste otwarcie nowego stadionu sportowego połączone z festynem z okazji Dnia Dziecka.

Zmodernizowany stadion będzie aktywną strefą wypoczynku dla mieszkańców Gminy Rymań. Posiada nową bieżnię lekkoatletyczną, murawę i trybuny oraz boisko do siatkówki, siłownię zewnętrzną, skatepark i street workout, a także plac zabaw dla dzieci. Całkowity koszt inwestycji to ponad 4 700 000 złotych.

Na otwarciu obecny był starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski wraz z wiceprzewodniczącym Rady Powiatu Arturem Wasiewskim, którzy przywieźli ze sobą drobny upominek w postaci piłek.

Zdjęcia: GOK Rymań

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama