Broken Clouds

10°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Około godziny 7 rano na wysokości Dębicy doszło do karambolu. Zginęła 14-letnia dziewczynka i kierowca Volkswagena. Droga krajowa nr 6 była nieprzejezdna.


Z niewiadomych przyczyn, kierowca Volkswagena zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z nadjeżdżającym BMW. W wyniku zderzenia uszkodzeniu uległy dwa auta marki Volkswagen i jedno BMW. Ich kierowcy albo wjechali do rowu albo nie zdążyli wyhamować. Jak powiedział nam Andrzej Duda, oficer prasowy komendanta prasowego policji, na miejscu zginął kierowca Volkswagena. Dziewczynkę z BMW reanimowano, ale niestety zmarła. Jak udało nam się ustalić, jechała na tylnym siedzeniu i nie miała zapiętych pasów. Do szpitala zostały odwiezione 4 osoby: 2 do Gryfic i 2 do Kołobrzegu. Ich stan jest ciężki. Na miejscu postępowanie prowadził prokurator. Droga krajowa nr 6 była zamknięta do około godziny 11.30. Policja wyznaczyła objazdy.

To już kolejne zdarzenie drogowe na prostym odcinku drogi w Gminie Rymań. Lipiec był niezwykle tragiczny na krajowej "szóstce". Ratownicy twierdzą, że przyjdzie sierpień i wcale nie musi być lepiej. Ten odcinek drogi wzbudza zbyt duże zaufanie kierowców, ma pobocze, podwójną linię ciągłą. Tymczasem w tym roku zginęło tam już kilkanaście osób.

Fot. Straż Pożarna Kołobrzeg

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama