Few Clouds

18°C

Kołobrzeg

5 czerwca 2023    |    Imieniny: Kira, Bonifacy, Waleria
5 czerwca 2023    
    Imieniny: Kira, Bonifacy, Waleria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Chciałoby się powiedzieć, że na szóstce dawno nie było wypadku... Dziś, znowu zderzyły się tam trzy samochody. Wystarczyły opady deszczu...


Samochody zderzyły się na wysokości skrętu do Ramlewa. Skręcał kierowca Opla. W trudnych warunkach atmosferycznych, z dużą prędkością. uderzył w niego kierowca Peugeota. Siła uderzenia była tak duża, że auto wjechało na przeciwny pas ruchu i zderzyło się czołowo z busem marki Volkswagen. Dwie osoby ranne pogotowie zabrało do szpitala w Kołobrzegu, jedna osoba ranna została przewieziona do szpitala w Koszalinie.

Na miejscu wypadku, pomocy rannym udzielał osobiście minister Bartosz Arłukowicz i wojewoda zachodniopomorski Marcin Zydorowicz, którzy szóstką wracali do Szczecina z pogrzebu Andrzeja Leppera. Bartosz Arłukowicz jest z zawodu lekarzem pediatrą. Droga krajowa nr 6 przez kilka godzin była nieprzejezdna.

Fot. Straż Pożarna Kołobrzeg

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama