Light rain

16°C

Kołobrzeg

23 maja 2024    |    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz
23 maja 2024    
    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Droga Gorawino - Drozdowo za 2 mln zł

Dziś w Starostwie Powiatowym została podpisana umowa na wykonanie remontu na drodze powiatowej w Gminie Rymań na odcinku Gorawino – Drozdowo. Wykonawcą jest firma POL-DRÓG DRAWSKO POMORSKIE S.A. - Już dziś nastąpi przekazanie placu budowy, a od jutra rozpoczną się prace. Zadanie zakłada wykonanie nowych warstw bitumicznych na odcinku o długości ponad trzech kilometrów. Dodatkowo pobocza zostaną uzupełnione kruszywem. Termin realizacji to 40 dni, licząc od dziś. Na inwestycję pozyskaliśmy dofinansowanie z Rządowego Funduszu Polski Ład w wysokości 1.666 mln złotych. Kwotę 319.550,27 złotych dołożyliśmy ze środków własnych - mówi starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski. Całość inwestycji będzie kosztować niemal 2 mln zł. Umowę podpisali: starosta Tomasz Tamborski, wicestarosta Jacek Kuś oraz przedstawiciel wykonawcy Dominika Doleżan.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama