Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, nakrętki, zbieranie, gorawinoRada Rodziców przy Szkole Społecznej Szkole w Gorawinie prowadzi akcję zbierania plastikowych nakrętek na rzecz pomocy w leczeniu Bartka Szredera.


Do akcji włączyli się uczniowie wszystkich szkół w Gminie Rymań, Szkoła w Dźwirzynie oraz Szkoła Podstawowa nr 3 w Kołobrzegu. Nakrętki zbiera wiele osób indywidualnych z pobliskich miejscowości, jak również ze Szczecina. Dotychczas zebrano 1140 kilogramów nakrętek, za które uzyskano 1140 złotych. Pieniądze zostały przekazane na specjalne konto bankowe dla Bartka. Dziękujemy wszystkim, którzy do tej pory gromadzili nakrętki i dostarczali je do Społecznej Szkole Podstawowej w Gorawinie. Jednocześnie gorąco zachęcamy do dalszego zaangażowania i wspierania naszej akcji.

informacje kołobrzeg, nakrętki, zbieranie, gorawino

informacje kołobrzeg, nakrętki, zbieranie, gorawino

informacje kołobrzeg, nakrętki, zbieranie, gorawino

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama