Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, kłusownicy, gorawinoTrzech kłusowników, mieszkańców gminy Rymań, zatrzymali nad rozlewiskiem w Gorawinie strażnicy graniczni wspólnie ze Strażą Leśną z Gościna.W trakcie zatrzymania zabezpieczono sprzęt kłusowniczy w postaci sześciu zestawów z kotwicami i siekierę. Funkcjonariusze przeszukali mieszkanie kłusowników, znajdując w nim sieci rybackie. Strażnicy ustalili, że jeden z zatrzymanych mężczyzn jest poszukiwany nakazem doprowadzenia do Aresztu Śledczego w Koszalinie, w celu odbycia kary 1,5 roku pozbawienia wolności. Nakaz ten wydał kilkanaście dni temu Sąd Rejonowy w Kołobrzegu. Zatrzymanych doprowadzono do pomieszczeń służbowych Straży Granicznej w Kołobrzegu. Po wykonaniu czynności procesowych przekazano ich kołobrzeskiej Policji.

SG

 

informacje kołobrzeg, kłusownicy, gorawino

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama