Few Clouds

18°C

Kołobrzeg

22 września 2023    |    Imieniny: Tomasz, Maurycy
22 września 2023    
    Imieniny: Tomasz, Maurycy

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, bartek, zbiórka17-letni Bartek Szreder nadal jest ciężko chory, ale dzięki publicznej zbiórce i otwartym sercom ludzi dobrej woli, udało się zebrać dla niego pieniądze na leczenie.


Stowarzyszenie na Rzecz Ekorozwoju Wsi Gorawino, zgodnie z decyzją Starosty Powiatowego w Kołobrzegu z dnia 20 lutego 2012 r. Nr 2/2012, w okresie od 1 marca 2012 roku do 30 grudnia 2012 roku przeprowadziło zbiórkę publiczną, w wyniku której uzyskano łącznie kwotę 28 437,81 zł i przekazano ją na konto Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” Nr 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615 z dopiskiem 7027 Szreder Bartosz Kamil – darowizna na pomoc i ochronę zdrowia.  

W ramach zbiórki odbył się Wielki Koncert Charytatywny pt. „Gramy dla Bartka” w dniu 10 marca 2012 r. w Hali Sportowej w Rymaniu, z udziałem gwiazdy Kacpra Sikory, lokalnych artystów, grup tanecznych, muzycznych i baletowych. Biletem wstępu na koncert były cegiełki. W trakcie koncertu prowadzona była zbiórka do puszek kwestorskich, sprzedaż przedmiotów i wyrobów własnych (kawiarenka klubu seniora „Pod Aniołami” oraz stoisko firmy „Avone”). Łączny dochód z imprezy wyniósł ponad 19 000 zł.   

Przez cały okres prowadzenia zbiórki publicznej zbierano datki do puszek kwestorskich na terenie całego powiatu kołobrzeskiego: w instytucjach publicznych, prywatnych a także podczas uroczystości i imprez organizowanych na terenie gminy Rymań. 

Stowarzyszenie na Rzecz Ekorozwoju Wsi Gorawino wraz ze Społeczną Szkołą Podstawową w Gorawinie we współpracy z Ochotniczą Strażą Pożarną, Radą Sołecką, Kołem Gospodyń Wiejskich w Gorawinie i LUKS „Gorawiński Grot” zorganizowali także zabawy taneczne, z których dochód w całości przeznaczony został na leczenie Bartka Szredera.

Wszystkie działania odbyły się dzięki zaangażowaniu wolontariuszy oraz pomocy jednostek OSP i Rad Sołeckich z terenu gminy Rymań. Istotny wkład w koordynację działań miał Urząd Gminy i Zespół Szkół Publicznych w Rymaniu.
Organizatorzy dziękują wszystkim którzy zaangażowali się w przygotowanie, rozpowszechnienie i realizację akcji oraz w inny sposób wsparli zbiórkę środków na leczenie Bartka. Stan zdrowia chłopca nadal jest poważny, dlatego prosimy o dalsze finansowe wsparcie jego leczenia. Bartkowi życzymy dużo siły w walce z chorobą.

 

informacje kołobrzeg, bartek, zbiórka

informacje kołobrzeg, bartek, zbiórka

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama