Few Clouds

18°C

Kołobrzeg

22 września 2023    |    Imieniny: Tomasz, Maurycy
22 września 2023    
    Imieniny: Tomasz, Maurycy

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, bocian, gniazdo, gorawinoEnergetycy przespali sprawę. Dopiero gdy przyleciały bociany zwalili stare i walące się gniazdo na słupie wysokiego napięcia. Nowego boćki nie chcą.


O tym, że gniazdo w Gorawinie w gminie Rymań wymaga interwencji ludzi, było wiadomo od jesieni. Groziło ono zawaleniem i trzeba było postawić nowy obiekt mieszkalny dla bocianów. Niestety, zabrano się do tego w momencie, gdy bociany już do Gorawina przyleciały. Gniazdo zmieniono, ale bociany nie są nowoczesnym koszem zainteresowane. Losem ptaków każdego dnia przejmują się dzieci z pobliskiej szkoły społecznej.

Tematem zainteresowano Krzysztofa Plewkę, prezesa stowarzyszenia "Ekologiczny Kołobrzeg". - Sprawę przekazałem do Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Szczecinie. Lada dzień ma być postawione nowe gniazdo - mówi społecznik.

 

informacje kołobrzeg, bocian, gniazdo, gorawino

informacje kołobrzeg, bocian, gniazdo, gorawino

informacje kołobrzeg, bocian, gniazdo, gorawino

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama