Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

I Rodzinny Piknik EwangelizacyjnyWspólnoty przy Parafii Św. Szczepana zapraszają na I Rodzinny Piknik, który odbędzie się 15 czerwca  od 14.30 do 21.00 na stadionie w Rymaniu.


Impreza ma charakter integrujący lokalną społeczność i jest skierowana do wszystkich, ze szczególnym uwzględnieniem dzieci i młodzieży (Dzień Dziecka), dla których przygotowaliśmy koncert zespołu Full Power Spirit.

Zespół Full Power Spirit istnieje od 2001 roku. W trakcie swojej działalności stał się jednym z najprężniej działających i najczęściej koncertujących zespołów polskiej sceny CCM. Cechuje go olbrzymia energia towarzysząca występom na żywo oraz bardzo dobry kontakt z publicznością. Tworzą go raperzy: Miras, Picia i Dzyrooo, toruński Dj Ike (należący do czołówki Polskich Dj`i grających RAP), wokalistka Olga Szomańska, beat-boxer PRYK i saksofonista Tomek Busławski. W trakcie swojej działalności zespół zagrał niezliczoną ilość koncertów na terenie całego kraju, a także poza granicami Polski: w Niemczech - podczas Światowych Dni Młodzieży, w Austrii - na Europejskim Spotkaniu Młodych w Mariazell, w Bułgarii - na Międzynarodowym Festiwalu w  Bełozem oraz w Belgii i na Litwie.

Zaprosiliśmy również członków Międzynarodowej Wspólnoty Cenacolo, którzy będą dawać świadectwa wyjścia z uzależnień takich jak narkotyki, sterydy, czy inne środki chemiczne. Wspólnota Cenacolo powstała w lipcu 1983 roku z inicjatywy włoskiej zakonnicy Elwiry Petrozzi wspólnota niosąca pomoc młodym ludziom z problemami, w szczególności narkomanom i alkoholikom. Obecnie działa 56 domów wspólnoty na całym świecie, w tym 3 w Polsce. Metoda terapii opiera się na intensywnej pracy, modlitwie, dzieleniu się uczuciami, rozwijaniu talentów i zajęciach sportowych. Ponadto każdy nowy pensjonariusz dostaje "anioła stróża" - mieszkającą już dłużej w ośrodku osobę, która mu towarzyszy przez 24 godziny na dobę. Wspólnota nie zatrudnia kwalifikowanych psychologów ani nie stosuje terapii farmakologicznej. Z danych z ostatnich 25 lat funkcjonowania wspólnoty wynika, że ok. 80% młodzieży, która skorzysta z tego wszystkiego, co proponuje Cenacolo,  wychodzi z czynnego uzależnienia i startuje w normalne, dojrzałe życie już w nowym stylu.

W programie Pikniku przewidzieliśmy także inne atrakcje m.in.: występy wokalne, kabaret „Klubu pod Aniołami”, szereg konkursów z nagrodami dla każdej grupy wiekowej. Na uczestników czekają atrakcyjne gry, zabawy i niespodzianki, warsztaty papieru kreatywnego, loteria fantowa (każdy los wygrywa, a nagrodą główną jest rower! ufundowany przez Bank Spółdzielczy), zjeżdżalnia, kawiarenka, mała gastronomia, wata cukrowa, stoiska z rękodziełem i nie tylko.

Dzięki gorącym sercom osób, do których zwróciliśmy się o wsparcie naszej inicjatywy, na uczestników I Rodzinnego Pikniku Ewangelizacyjnego w Rymaniu czekają bardzo atrakcyjne nagrody (m.in.: karnety rodzinne na basen, do spa, obiady rodzinne w Pałacu w Rymaniu oraz Zajeździe Hasel w Leszczynie, karnety na zabiegi rehabilitacyjne, fryzjerskie) i moc niespodzianek.

I Rodzinny Piknik Ewangelizacyjny w założeniu nie jest imprezą dochodową. Ewentualny dochód z imprezy zostanie przeznaczony na ewangelizację dzieci i młodzieży z naszej gminy.

Serdecznie zapraszamy! Nie może zabraknąć Ciebie, Twojej rodziny i znajomych!

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama