Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, rymań, konopie, uprawaMieszkaniec gminy Rymań uprawiał konopie. W garażu podejrzanego znaleziono 2 krzewy i 8 sadzonek roślin. Tester potwierdził, że to konopie.


Zatrzymanie mężczyzny to efekt prowadzonego przez policjantów rozpoznania środowiska związanego z handlem narkotykami. Policjanci wydziału kryminalnego przypuszczali, że 19-letni mieszkaniec gminy Rymań może nielegalnie uprawiać konopie. Podczas przeszukania domu, który zamieszkuje mężczyzna, informacje się potwierdziły. Policjanci znaleźli w garażu 2 krzewy i 8 sadzonek konopi. Młody człowiek uprawiał rośliny w doniczkach. Policjanci zabezpieczone rośliny poddali badaniu testerem narkotykowym. Wynik badania potwierdził, że ujawnione sadzonki to konopie indyjskie.  Zatrzymany oświadczył, że marihuanę sam wyhodował w domu dla własnego użytku. Po przeprowadzeniu wstępnych czynności procesowych mężczyznę osadzono w policyjnym areszcie.

Za powyższe przestępstwo zatrzymanemu grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

 

informacje kołobrzeg, rymań, konopie, uprawa

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama