Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, plaża, ramlewo, piwnica, pożarDo groźnie wyglądającego zdarzenia doszło późnym popołudniem w miejscowości Ramlewo. W budynku wielorodzinnym płonęła zawartość piwnicy.


Z piwnicy buchał ogień i dym. Mieszkańcy sami opuścili budynek. Na miejsce przyjechali strażacy z Kołobrzegu i ochotnicy z różnych miejscowości z gminy Gościno. Na miejscu okazało się, że zaprószony został ogień w piwnicy. Zapalił się między innymi węgiel, stąd tez duże zadymienie, ale płonęły także inne sprzęty. Ogień ugaszono, ciągi przewietrzono, nikomu nic się nie stało.

Fot. Maciej Hryb

 

informacje kołobrzeg, plaża, ramlewo, piwnica, pożar

informacje kołobrzeg, plaża, ramlewo, piwnica, pożar

informacje kołobrzeg, plaża, ramlewo, piwnica, pożar

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama