Few Clouds

18°C

Kołobrzeg

22 września 2023    |    Imieniny: Tomasz, Maurycy
22 września 2023    
    Imieniny: Tomasz, Maurycy

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, fiat, traktor, wypadek, dębicaDo groźne wyglądającej kolizji doszło na drodze krajowej nr 6 w Dębicy. Kierowca fiata wykonywał manewr wyprzedzania i uderzył w przyczepę.


Choć zdarzenie wyglądało groźnie, policjanci zakwalifikowali je jako kolizję drogową. Z tartaku w Dębicy na drogę nr 6 jechał traktor z przyczepą z drewnem. Jak mówili świadkowie, wyprzedził ich jeden pojazd, a następny był fiat. Ten też przystąpił do manewru, ale w pewnym momencie uderzył w bok przyczepy i obrócił się o 180 stopni. Ranny kierowca trafił do szpitala. Gdyby jechał z nim pasażer, wysoce prawdopodobne, że zginąłby na miejscu. Fiat został poważnie uszkodzony. Ruch na krajowej szóstce odbywał się wahadłowo.

informacje kołobrzeg, fiat, traktor, wypadek, dębica

informacje kołobrzeg, fiat, traktor, wypadek, dębica

informacje kołobrzeg, fiat, traktor, wypadek, dębica

informacje kołobrzeg, fiat, traktor, wypadek, dębica

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama