Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, strażacy, drozdowo, stodoła, pożar4 wozy straży pożarnej walczą z ogniem w opuszczonej stodole w Drozdowie w gminie Rymań. Wszystko wskazuje na to, że obiekt został podpalony.


Pierwsi na miejscy byli strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Drozdowie. Jednak skala pożaru przerosła ich siły już na początku. Kolejno na miejsce dojechali strażacy z Rymania i Kołobrzegu. Największym problemem w akcji gaśniczej jest ciśnienie wody i odległość hydrantu, a także ilość paliwa w postaci słomy i siana, która płonie w opuszczonej stodole. Trwa akcja gaśnicza, strażacy ustawiają kolejną linię gaśniczą. Jest pomysł, aby wodę pompować z okolicznego stawku.

Wszystko wskazuje na to, że stodoła została podpalona. W obiekcie nie ma żadnych instalacji, których awaria mogłaby spowodować zaprószenie ognia. Co więcej, dziś przed południem strażacy gasili już podpalone snopy właśnie w okolicy Drozdowa...

informacje kołobrzeg, strażacy, drozdowo, stodoła, pożar

informacje kołobrzeg, strażacy, drozdowo, stodoła, pożar

informacje kołobrzeg, strażacy, drozdowo, stodoła, pożar

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama