Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, drozdowo, podpalaczPodpalacza lub podpalaczy - chodzi o Drozdowo w gminie Rymań, gdzie po raz kolejny płonęła opuszczona obora. Nikt nie wierzy, aby był to zbieg okoliczności.


Druga już obora płonęła w Drozdowie 6 stycznia i wczoraj, 7 stycznia. Sytuacja za każdym razem jest ta sama: w środku nie ma żadnej instalacji, niczego, co mogłoby spowodować pożar. Tak samo było we wcześniejszym obiekcie i snopach siana, które również poszły z dymem. Ktoś to podpala.

W internecie można przeczytać, że odkąd OSP w Drozdowie ma wóz strażacki, wzrosła ilość podpaleń. Rozmawialiśmy na ten temat ze strażakami z tej miejscowości i ci zaprzeczają. Twierdzą, że to zwykłe pomówienie mieszkańców innych miejscowości, bo nowego wozu wielu im po prostu zazdrości. Kolejne podpalenie mocniej zainteresowało kołobrzeską policję, zwłaszcza, że pożary zaniepokoiły mieszkańców.

Fot. Czytelnik

informacje kołobrzeg, drozdowo, podpalacz

informacje kołobrzeg, drozdowo, podpalacz

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama